Backpacking

Backpacking  (backpack – plecak).  Wszyscy miłośnicy malamutów wiedzą, że ciągnięcie, czy praca z obciążeniem to jest to, co malamuty lubią najbardziej. A Ty …. jeśli lubisz długie wędrówki z plecakiem, ta dyscyplina jest dla Ciebie i Twojego malamuta.Twój malamut chętnie wybierze się z Tobą na wędrówkę po bezdrożach i ścieżkach górskich wyposażony w specjalne torby (sakwy), w których poniesie prowiant i wodę dla wszystkich uczestników wycieczki. Zalecane jest, aby ciężar sakiew nie przekraczał 1/3 wagi ciała Twojego malamuta. Treningi do takich wędrówek rozpoczynamy od dużo mniejszej wagi sakiew – zdrowy i wytrenowany malamut jest w stanie ponieść takie sakwy przez cały dzień Waszej wędrówki. Podstawową rzeczą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę, to to, aby sakwy były jednakowo obciążone po obu stronach – jest to bardzo ważne.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


0
0
Waldemar Mańkowski

Waldemar Mańkowski

Mam 43 lata. Jestem właścicielem hodowli psów rasowych - Wataha z Doliny Drwęcy FCI - Alaskan Malamute. Zajmuję się również kynoterapią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bikejoring
Bikejoring

Bikejoring to dyscyplina sportów zaprzęgowych ostatnio zyskująca coraz więcej na popularności ze względu na swoją prostotę i możliwość brania w

Zamknij